Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
Strona główna arrow Technika
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Technika
Odzyskiwanie danych - informatyczna obsługa firm
Co robić gdy stracimy cenne dane i jak się uchronić przed niepotrzebnymi wydatkami związanymi z odzyskiwaniem danych.
więcej »
 
Bezpieczna praca na wysokości
Michał Soja - 29.06.2013.
ImagePraca na wysokościach wiąże się z niebezpieczeństwem upadku. Z tego powodu polskie prawo wprowadziło szereg regulacji, które mają chronić ludzi przed możliwością utraty zdrowia lub życia. Dodatkowo niedawno ruszyła również kampania społeczna "bez upadku z wysokości" oraz wzmożone kontrole na budowach. Warto więc zawczasu pomyśleć o odpowiednich środkach zapobiegawczych.
Tagi:  ochrona przed upadkiem, praca na wysokości, siatki bezpieczeństwa,
więcej »
 
W oku cyklonu
Marcin Kaniec - 25.06.2013.
Image

Obowiązki domowe to zajęcia, które pochłaniają sporą ilość naszego czasu wolnego. Obecnie posiadamy coraz mniej czasu dla siebie, gdyż przeważnie to praca zajmuje większą część naszego dnia. Dodatkowo, mało kto lubi sprzątać, tym bardziej gdy nadchodzi weekend i w końcu mamy te upragnione kilka chwil dla siebie i dla bliskich. Dlatego warto mieć pomocników, którzy pozwolą nam szybko i sprawnie zadbać o czysty dom.


Tagi:  sprzątanie, obowiązki domowe,
więcej »
 
Foliowanie papieru - z czym to się je?
ImagePapier jest powszechnie używanym materiałem na którym zamieszcza się tekst drukowany. Dobry papier rysunkowy powinien być twardy , mieć gładką i błyszczącą powierzchnię. Poza tym nie powinien on nasiąkać tłuszczem, rozciągać się i marszczyć pod wpływem wilgoci, zaś przy wycieraniu gumką - nie strzępić się. Papier rysunkowy nabywa się w blokach rysunkowych, lub w arkuszach, o znormalizowanych formatach.
Tagi:  foliarka,
więcej »
 
Jak szukamy samochodów
Iza Majewska - 17.05.2013.
Kiedy szukamy dla siebie samochodu, skupiamy się na wielu kwestiach, które mogą mieć znaczenie. Nie chcemy jeździć byle czym, ponieważ auto jest dość kosztowną inwestycją, która wymaga przemyślenia. 
Tagi:  chewrolet, samochody, samochody osobowe,
więcej »
 
Rodzice na czasie

Często ostatnio słyszy się określenie „nowocześni rodzice”. „Nowocześni rodzice biorą udział w badaniach”, „nowocześni rodzice kupują to i tamto” itd. Ale co właściwie oznacza nowoczesność  w rodzicielstwie? Czy chodzi tylko o współczesne rozwiązania ułatwiające opiekę nad dzieckiem? Czy jest to swego rodzaju moda czy raczej dojrzała postawa i sposób na życie?Tagi:  nowoczesne gadżety, podgląd dziecka, nowe techniki, ,
więcej »
 
Środki ochrony zbiorowej zabezpieczające przed upadkiem
Michał Soja - 23.04.2013.
ImagePrzepisy budowlane i Rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury bardzo szczegółowo i konkretnie poruszają problem zabezpieczeń stosowanych podczas prac budowlanych. Zwłaszcza zaś tych prowadzonych na dużych wysokościach, gdzie środki ochrony zbiorowej są fundamentalnym gwarantem bezpieczeństwa pracowników.
Tagi:  śiatki bezpieczeństwa, śreodki ochrony zbiorowej, ochrona przed upadkiem z wysokości,
więcej »
 
Odkryj sekret produkcji wody
Marcin Nowak - 25.03.2013.
Image

Produkcja wody mineralnej to obecnie wzorzec technologiczny, który podbija rynki całego świata. Najwyższej technologii maszyny, najnowszy sprzęt, pełna automatyka i najlepszej jakości woda mineralna jako produkt końcowy. Film przygotowany przez firmę Kuracjusz Beskidzki pokazuje krok po kroku, jakie etapy produkcyjne przechodzi woda mineralna, zanim trafi na półki sklepów i do naszych domów.


Tagi:  woda, woda mineralna, woda źródlanaa,
więcej »
 
Ciche regulaminu zmiany - czyli jak T-Mobile nas germani...
Daniel Sen - 18.03.2013.
Od wielu miesięcy, po cichu, "bocznymi drzwiami" sieci komórkowe wprowadzają nowe regulaminy. Jedne zapisy, promocje, zmiany są dla użytkowników korzystne (co głośno i szumnie ogłaszają w reklamach prasowych, radiowych i telewizyjnych), ale czemu tak bardzo przemilcza się zmiany niekorzystne?!
Tagi:  T-Mobile, promocja, GSM, pieniądze, telekomunikacja, komórki,
więcej »
 
Tanie opony z marketów
ImageCzy warto kupować tanie opony w marketach produkowane przez nieznanych producentów z Azji?

Stare porzekadło mówi, że na "zdrowiu się nie oszczędza". Zasada ta teoretycznie powinna mieć również  przełożenie na oszczędzanie na własnym bezpieczeństwie, ponieważ to wiąże się z zagrożeniem własnego zdrowia i życia.
więcej »
 
««  start « poprzednia 1 2 3 następna » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 22

Nie jesteś zalogowany.

Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników