Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
Strona główna arrow Polityka
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Polityka
samotne cierpienie


„Uprzedzaliśmy co nastąpi, jeśli cokolwiek stanie się z naszym prezydentem. Właśnie nadszedł ten czas. Nadszedł czas ścięcia wysokich drzew. Zetnijcie wysokie drzewa.”

 

więcej »
 
Feminizm odwetowy
Współczesny feminizm zyskał cechy ruchu antymęskiego o charakterze odwetowym za urojone krzywdy. Feminizm nie dąży już w żadnym razie do tego by kobiety miały równe prawa jak mężczyźni, ale otwarcie i z sukcesem dewaluuje pozycję mężczyzny. Prawdziwym, choć dobrze zakamuflowanym celem współczesnego feminizmu jest uprzywilejowanie kobiet w społeczeństwie; fasadowym celem jest tak zwane równouprawnienie usprawiedliwiające wszelkie, choćby absolutnie dowolne argumenty przeciwko mężczyznom. 
Tagi:  feminizm, prawa mężczyzn, alienacja rodzicielska, dewaluacja mężczyzny, rodzic drugiej kategorii, dyskryminacja,
więcej »
 
Zdaniem internauty: Brunon K.
Inetpanel.pl - 27.11.2012.
Image

W dniach 23-25 listopada 2012 r. Centrum Badań Marketingowych INDICATOR przeprowadziło badanie CAWI (Computer Assisted Web Interviews – wywiady kwestionariuszowe online)
Zdaniem Internauty:  Brunon K. – Niewiadomski czy Hryniewiecki?
na próbie N=245 dorosłych Polaków.


Tagi:  Brunon K., zamach, Indicator, Inetpanel.pl, rząd, Tusk, bomba,
więcej »
 
Ostatnich gryzą psy
więcej »
 
Pieski los gwiazdkowych prezentów

 Gwiazdkowe prezenty bywają bardzo różne. Niektóre są spełnieniem naszych marzeń, inne po prostu funkcjonalne a jeszcze inne, zwyczajnie nie trafione. Ale istnieją jeszcze takie, które po świętach zostają...skrzywdzone.


Tagi:  prezenty gwiazdkowe, piesek, szczeniak, karp, sprzedaż zwierząt,
więcej »
 
Uchronić dziecko przed zwyrodnialcem...

I w końcu się stało. Pod wpływem nagłaśniania co raz większej ilości przestępstw seksualnych wobec nieletnich, Sejm uchwalił ustawę zaostrzającą kary dla pedofilów. Tylko co to da?


Tagi:  pedofilia, kastracja, farmakologiczna, pedofil, nasza-klasa.pl,
więcej »
 
Czymże jest prawicowość?
We współczesnym społeczeństwie prawdziwi, stuprocentowi prawicowcy stanowią mniejszość. Natomiast pozostałe osoby, reprezentujące "prawe skrzydło polityki", znajdują się pod wpływem innych filozofii czy światopoglądów. Mieszanie się prawicy z "egzotycznymi" ideologiami może prowadzić do powstawania takich hybryd, jak konserwatywny socjalizm, KoLiber (konserwatywny liberalizm), chadecja (chrześcijańska demokracja) czy katolewica (katolicka lewica).
Tagi:  prawica, lewica, liberalizm, polityka, ideologia, Stalin,
więcej »
 
NOP. Partia narodowo-radykalna
Ustrój, proponowany przez Narodowe Odrodzenie Polski, to alternatywa dla liberalnej demokracji. Władza jest w nim silna, ale zdecentralizowana, bliska obywateli i świadoma ich potrzeb. Głównej roli nie odgrywa rząd ani przywódca, urzędujący w odległej stolicy (a więc obcy większości społeczeństwa), tylko... samorządy terytorialne.
Tagi:  Narodowe Odrodzenie Polski, Adam Gmurczyk, NOP, nacjonalizm,
więcej »
 
Prawica a prawica to duża różnica
Nie istnieje coś takiego jak "prawicowy styl myślenia". Każda osoba, utożsamiająca się z tą formacją polityczną, jest inna (jedyna i niepowtarzalna). W środowisku "prawych" ludzi trafiają się monarchiści i republikanie, kapitaliści i terceryści, patrioci i panslawiści. Warto jednak pamiętać, iż różnice, występujące w obrębie "prawego skrzydła polityki", nie mogą prowadzić do "wewnątrzformacyjnych" konfliktów. Dlaczego? Bo podzielona prawica nigdy nie poradzi sobie z lewicą.
Tagi:  prawica, monarchizm, Unia Polityki Realnej, UPR, Janusz Korwin-Mikke, nacjonalizm, panslawizm,
więcej »
 
Obama-voting prawie jak polski Nasz-Parlament
Nowa strona o nazwie Nasz-Parlament, w którym każdy Internauta może głosować nad bieżącymi ustawami zanim zrobią to posłowie, robi karierę w polskiej sieci, czego wyraźnie zazdroszczą nam mieszkańcy zachodnich demokracji.
Tagi:  polityka, sejm, parlament, sondaż, sondaże, ustawa, głosowanie, wyniki,
więcej »
 
««  start « poprzednia 1 2 3 następna » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 23

Nie jesteś zalogowany.

Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników