Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
Strona główna arrow O nas
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
O nas
Marzy Ci się kariera dziennikarska? Przestań być anonimowy - pisz obywatelskie artykuły, relacjonuj wiadomości i przekazuj całemu światu najświeższe informacje!

Serwis opress.pl daje Ci możliwość stania się popularnym publicystą w Polskim Internecie! Jest to dziś niezbędny pierwszy krok w drodze do dziennikarstwa prasowego lub telewizyjnego. Nasz wortal pozwala każdemu na pisanie własnych artykułów, na relacjonowanie lokalnych wiadomości oraz sprawdzonych informacji, a także pozwala na przedstawienie swojego punktu widzenia na szereg różnych tematów.

Opress.pl to rzetelna publicystyka internetowa, która tworzona jest przez społeczność dziennikarską. Dołącz do naszego portalu społecznościowego i stań się topowym publicystą naszego serwisu. Dzięki rozbudowanym dodatkom Opress pozwala na dodawanie treści wideo oraz muzyki. Dzięki temu można dodawać swoje ulubione filmiki, filmy oraz reportaże video. Każdy użytkownik ma do dyspozycji własną galerię zdjęć, w której może dodawać fotki. Opress to również darmowe blogi dla wszystkich użytkowników naszej społeczności dziennikarskiej.

Nasz portal społecznościowy został stworzony w sposób, który zapewnia skuteczną promocję stron przez internet. Dzięki zabiegom pozycjonującym i optymalizującym, witryna jest przyjazna wyszukiwarkom, przez co zamieszczanie unikalnych artykułów promujących witryny jest sposobem na darmową reklamę stron i ich pozycjonowanie.

Opress.pl pomaga podtrzymywać dobre relacje i pozyskiwać nowe konktakty.

Wszystkie te atrakcje są dostępne zupełnie za darmo na Opress.pl
 
Oceny: / 4
KiepskiBardzo dobry 

Nie jesteś zalogowany.

Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników