Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Biznes
Choroby skóry głowy - problemy!
Nasze włosy to piękno, zwłaszcza u kobiety, dlatego w codziennej pielęgnacji należy również dbać o skórę głowy. Choroby skóry głowy są dużym problemem, dlatego warto im zapobiegać niż leczyć. 
Tagi:  choroby skóry głowy, łupież, trądzik, łysienie,
więcej »
 
Jak wybrać opiekunkę dla dziecka?
Zuzia Modelska - 14.05.2013.
Powrót do  pracy po urlopie macierzyńskim pociąga za sobą konieczność zorganizowania właściwej opieki dla dziecka. W wielu przypadkach rodzice i ich dzieci mogą korzystać z pomocy rodziny: babci, dziadka lub cioci bądź wujka. Osobom, które nie mają takiej możliwości pozostaje skierowanie dziecka do żłobka czy przedszkola, jednak ilość miejsc jest w nich dosyć ograniczona. Dobrą alternatywą jest w takiej sytuacji wynajęcie opiekunki dla dziecka, ale nie może to być nikt przypadkowy.
Tagi:  opiekunka, opiekunka dla dziecka, niania, opiekunka na godziny,
więcej »
 
Jak wziąć rozwód?
Bartosz Mrowiec - 15.04.2013.
Na tle znacznej liczby usług świadczonych przez kancelarie prawne, które oferują nam porady prawne czy też będące nowością rynku, tzw. e-porady, inaczej doradzanie online, są oprócz tego kancelarie pomagające przy rozwodach.
Tagi:  Rozwód, Rozwód Kraków, Pozew rozwodowy, Porady prawne,
więcej »
 
Historia dziecięcych zegarków Flik Flak
Wśród grona renomowanych zegarków szwajcarskich znajduje się marka Flik Flak. Zegarki Flik Flak  to jedna z pierwszych marek zegarków, które swoją ofertę kierują do dzieci. 
Tagi:  zegarki flik flak, zegarki dla dzieci, dziecięce zegary,
więcej »
 
Fotograf ślubny Łódź, jak wybrać dobrego fotografa.
Image

Fotograf ślubny Łódź.

W obecnych czasach pojęcie tradycyjnej fotografii ślubnej powoli zanika. Zanika także pojęcie tradycyjna ceremonia weselna. Dziś młodzi ludzie mają coraz więcej pomysłów na swój ślub. Odchodzi się od sztampowego programu na ślub, jaki obowiązywał w latach 90-tych. Teraz każdy stara się, aby ich ślub, wesele różniło się od ślubu znajomych, kolegów, itp. Dlatego profesjonalny fotograf ślubny powinien iść w ślady młodych ludzi i być gotowy na nowe wyzwania. Nie może fotografować sztampowo, bez polotu, bo takie zdjęcia ślubne nie zadowolą wymagającego klienta. A jak wiemy ślub jest zazwyczaj raz w życiu, wszystko skrupulatnie przygotowywaliśmy przez długie miesiące i nie chcemy, aby to wszystko zostało zepsute przez fotografa ślubnego, który nie będzie potrafił tego wszystkiego ogarnąć, fotografa, który po prostu nie potrafi poradzić sobie z nowymi wyzwaniami. Tradycyjne studio już dawno odeszło do lamusa, bardzo mało par decyduje się na zdjęcia w studio. O wiele lepszym rozwiązaniem jest fotografia plenerowa. W zdjęciach plenerowych, nie ma sztucznych teł, sztucznych uśmiechów, tylko piękno Pary Młodej i urok otaczającego krajobrazu. Oczywiście podczas sesji plenerowej należy także wymagać od fotografa ślubnego kreatywności, bo w przeciwieństwie do reportażu ślubnego, w którym to życie jest reżyserem, tak w przypadku zdjęć plenerowych, sternikiem jest fotograf ślubny.
Tagi:  fotograf ślubny łódź, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne,
więcej »
 
Jak zaplanować wesele?
Ewa Najao - 18.03.2013.

Walentynki to dla wielu osób wyjątkowy moment – 14 lutego jest najczęściej wybieranym dniem na zaręczyny, a sklepy jubilerskie odnotowują w tym okresie największe zyski. Jednak po romantycznych zaręczynach przychodzi czas na powrót do rzeczywistości. Trzeba wtedy zdecydować i zaplanować, jak będzie wyglądał nasz ślub i wesele.

 


Tagi:  planowanie, wesele, ślub, event,
więcej »
 
Pojemniki na wodę deszczową
zypolek zypolek - 25.02.2013.

Woda deszczowa jest jednym z darów, które dla gospodarstwa rolnego wydają się być niezbędne. Zastosowanie wody deszczowej może sprawić, że w waszym gospodarstwie wdrożycie poważne oszczędności. Potrzebujecie do tego tylko posiadania odpowiedniej wielkości pojemników na odpady.

 


Tagi:  Pojemniki na wodę deszczową, pojemniki,
więcej »
 
Piła łańcuchowa, a zastosowania
zypolek zypolek - 22.02.2013.

Piła łańcuchowa znajduje zastosowanie w zasadzie w zdecydowanej większości polskich ogrodów, chociaż tak naprawdę większość z nas z założenia jest zdania, iż takie piły są rozwiązaniem całkowicie zbędnym. Nijak ma się to do rzeczywistości – piła łańcuchowa wydaje się być elementem niezbędnym.

 


Tagi:  Piła łańcuchowa, piła,
więcej »
 
Kupujemy domek letniskowy
zypolek zypolek - 15.02.2013.

Domek letniskowy to najlepszy sposób na uatrakcyjnienie terenu rekreacyjnego. Nie musi być duży – najważniejsze, aby był dostosowany do naszych potrzeb oraz solidnie wykonany. Powinien również pasować do stylistyki w jakiej utrzymana jest cała działka. Bardzo interesujący wybór w zakresie domków znajdziemy w sklepie Ogrodosfera.pl.

 


Tagi:  domek letniskowy, domki,
więcej »
 
Czy trudniej będzie zdobyć prawo jazdy? - zmiany w przepisach
Oblężenie WORD-ów w ostatnich dwóch miesiącach przed wprowadzeniem zmian dotyczących egzaminów teoretycznych pokazało, że  Polacy bardzo boją się zmiany przepisów. Czy słusznie? Sprawdźmy!
Tagi:  prawo, jazdy, nauka, zmiany, przepisy, word,
więcej »
 
««  start « poprzednia 1 2 3 następna » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 29

Nie jesteś zalogowany.

Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników