Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
Strona główna arrow Internet arrow Wonga.com - nasza opinia
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opinie o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz   :: Ciekawe miasta Chorwacji- Zadar
Wonga.com - nasza opinia
Tego rodzaju pożyczki mogą być całkiem dobrym rozwiązanie, ale tylko jak robimy to z głową i dokładnie wiem jak z nich korzystać. Można pożyczać za darmo, ale trzeba wiedzieć jak...

Wonga to chyba jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozreklamowanych firm udzielających szybkich pożyczek online w Polsce. Poniekąd można ją zakwalifikować do grupy firm oferujących pierwszą gratisową pożyczkę. Przy czym koszt pierwszej pożyczki w Wonga.com wynosi 10zł, oczywiście pod warunkiem, że ową pożyczkę spłacimy przed upływem terminu spłaty. 

Kwota maksymalna pierwszej "prawie darmowej" pożyczki dodatkowo jest nieco niższa niż u konkurencji, bowiem wynosi 750zł. Dla porównania na przykład w Vivus możemy jako pierwszą darmową pożyczkę, pożyczyć 1600zł w Ekspres Kasa, Ofin, NetCredit / Incredit 1500zł, Fillarum 1000zł, a w Smart Pożyczce 600zł. Przy czym wszystkie te oferty dotyczą okresu do 30 dni na spłatę, a Wonga umożliwia nam spłatę pierwsze pożyczki za 10 zł do 60 dni, czyli dwa razy dłużej. Może to być lepszym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują drobnej kwoty, ale potrzebują troszkę dłuższego czasu na spłatę. 

Bardzo ważne jest za to by na pewno spłacić tą pożyczkę w terminie, bo inaczej taka pożyczka nie ma sensu i będzie bardzo droga przez koszty przedłużania okresu spłaty i wysokie oprocentowanie. Jeśli spłacimy ją w terminie to koszt całkowity pierwsza pożyczki wyniesie nas równe 10 zł.

Dlatego jeśli istnieje ryzyko, że za chwilę jeszcze możemy nie mieć pieniędzy na spłatę, to może lepiej wybrać Wongę gdzie ten okres na spłatę jest dłuższy. Nawet jeśli zakładamy, że  spłacimy ją w 3 dni, to i tak na wszelki wypadek lepiej wybrać maksymalny okres spłaty czyli 60 dni, bo i tak koszt pierwszej pożyczki wyniesie nas tyle samo, czyli równe 10zł.

Jeszcze raz podkreślę, że trzeba ją spłacić w terminie. Jeśli nie mamy pewności, że ją spłacimy w terminie to lepiej sobie darować takie pożyczki, bo można się strasznie wkopać i wpakować w poważne problemy finansowe. Poza tym pożyczanie w takich firmach poza promocją pierwszej gratisowej pożyczki jest wg. mnie totalnie nieopłacalne.

Trzeba też zaznaczyć, że Wonga dość skrupulatnie weryfikuje klientów, którym udziela pożyczek. zostatniemy zweryfkikowanie między innymi w BIK i innyc rejestrach.

Źródła:
1. www.wonga.pl - Polska strona Wonga.com
2. http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/03/wonga-pozyczki-opinie-internetowe.html
- "Pożyczki Wonga.com - opinie. Szybkie pożyczki internetowe chwilówki".
3. www.bankier.pl/wiadomosc/O-Wonga-com-prosto-z-mostu-2834031.html - "O Wonga.com prosto z mostu".Zobacz profilAdam Jarzębiewski

Województwo: śląskie
Miasto: Katowice

O sobie:

Komentarze (0)Add Comment

Napisz komentarz

security code
Wpisz ten kod

busy
 
Oceny: / 4
KiepskiBardzo dobry 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Nie jesteś zalogowany.

Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 3 online
Użytkowników: 0 / Gości: 3
Brak zarejestrowanych użytkowników