Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
Strona główna arrow Biznes arrow NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opinie o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz   :: Ciekawe miasta Chorwacji- Zadar
NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Obie te firmy oferują pierwszą darmową pożyczkę, ale zanim zdecydujesz się na nią koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca, bowiem może uchronić Cię przed nieprzyjemnym rozczarowaniem jeśli korzystałeś już z jednej z wymienionych w tytule firm pożyczkowych!
NetCredit to firma, która działa na rynku szybkich pożyczek internetowych od dosyć niedawna. Jednak dość szybko zdobywa popularność i stanowi coraz większą konkurencję dla liderów na tym rynku jak Vivus, czy Wonga. 

Firma podobnie jak Wonga i Vivus kusi klientów ofertą pierwszej darmowej pożyczki. Przy czym oferta darmowej pożyczki w NetCredit jest bardziej zbliżona do Vivus, bowiem w Net Credit możemy jako pierwszą gratisową pożyczkę pożyczyć 1500 zł na 30 dni. Dla porównania w Vivus jest to 1600 zł na 30 dni, a w Wonga 750zł na 60 dni za 10 zł, czyli prawie za darmo, ale w Wonga jest opłata 10 zł. Na rynku tylko kilka firm oferuje jako pierwszą gratisową pożyczkę na kwotę do 1500 zł. Poza Vivusem jest to też Ofin, Ekspres Kasa i kilka innych. 

Przy czym należy pamiętać, że te pierwsze pożyczki są darmowe jeżeli spłacimy je w terminie! Przedłużając termin spłaty, bądź nie spłacając w terminie wpakujemy się już w liczne opłaty i wysokie oprocentowanie, co sprawi, że taka pożyczka przestanie być opłacalna.

Tego typu oferty pierwszej darmowej pożyczki mogą być dobrą alternatywą dla pożyczek bankowych na krótki okres na niewielką kwotę, bo są za darmo, bez formalności i w przypadku pozytywnej weryfikacji wniosku pieniądze mamy bardzo szybko na koncie. Jednak ma to sens tylko w wypadku, gdy wiemy, że na 100% spłacimy je terminowo. W inny wypadku mija się to z celem. 

Należy jednak zaznaczyć, że w ofercie NetCredit dotyczącej pierwszej gratisowej pożyczki kryje się pewien haczyk. Otóż właścicielem NetCredit jest ta sama firma, która jest właścicielem InCredit, czyli podobnej firmy ze zbliżoną ofertą, przy czym nie taką samą. Są to po prostu dwie marki należące do tego samego właściciela. No i tu pojawia się cały problem, że biorąc pożyczkę w jednej z nich, wykorzystujemy już możliwość skorzystania z promocyjnej pierwszej pożyczki gratis.

Zatem jeżeli już skorzystaliśmy z oferty pierwszej darmowej pożyczki w InCredit, biorąc pierwszą pożyczkę w NetCredit zapłacimy już normalne opłaty i odsetki. Mimo, że nie będzie tego widać gdy będziemy składać wniosek. Tak przynajmniej wynika z relacji osób, które pożyczały w obu firmach. Nie jest to może do końca fair, ale tego typu firmy przecież nie działają nigdy do końca fair. 

Zawsze trzeba uważać. Jeśli już skorzystaliśmy z oferty jednej z nich, to warto za drugim razem wybrać inna firmę z gratisową pierwszą pożyczką zamiast Incredti lub NetCredit.


Źródła:
1. prnews.pl/firmy-pozyczkowe/milionowy-klient-grupy-netcredit-w-polsce-3401099.html - "Milionowy klient grupy NetCredit w Polsce"
2. http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/07/netcredit-incredit-opinie.html - "Net Credit / InCredit - opinie. Pierwsza pożyczka"


Zobacz profilAdam Jarzębiewski

Województwo: śląskie
Miasto: Katowice

O sobie:

Komentarze (0)Add Comment

Napisz komentarz

security code
Wpisz ten kod

busy
 
Oceny: / 2
KiepskiBardzo dobry 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Nie jesteś zalogowany.

Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników