Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
Strona główna arrow Biznes arrow Jak szukać najlepszych ofert lokat?
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Jak szukać najlepszych ofert lokat?
Zenon Malicki - 25.06.2013.
Image

Szum informacyjny jest tak olbrzymi, że trudno znaleźć w łatwy sposób przydatne dla nas informacje. Z tego też powodu tak często nie jesteśmy w stanie wybrać najlepszych lokat bankowych. Jednak poniższy artykuł dostarczy wam wiedzy, gdzie szukać informacji o najlepszych lokatach.

Image

Rozmowy ze znajomymi i rodziną

Podczas nieformalnych spotkań zarówno z naszą rodziną jak też i znajomymi, od czasu do czasu schodzimy na tematy finansowe. W ten też sposób możemy bardzo szybko uzyskać informacje na temat konkretnych instytucji finansowych – jeśli spełniają one nasze oszczekiwania i są chwalone przez znajomych, być może warto bliżej poznać ich ofertę. Z drugiej jednak strony jeśli któreś banki są zdecydowanie odradzane – także warto poznać powód takiego stanu rzeczy, pozwoli nam to na wyciągnięcie własnej opinii na temat danej instytucji bankowej.

Doradcy finansowi

Zupełnie inną grupą posiadającą bardzo szeroką wiedzę na temat produktów finansowych są doradcy finansowi. Ponieważ stykają się oni z oszczędnościami klientów bez przerwy, to ich wiedza jest na najwyższym poziomie i często bezpłatnie możemy z niej korzystać.

Blogi finansowe

Szczególną formą źródła informacji są blogi finansowe, na których zapaleńcy piszą o swoich doświadczeniach związanych z poszczególnymi instytucjami finansowymi. Bardzo często zawarte są tam również informacje na temat aktualnie najlepszych produktów oszczędnościowych. Systematyczne czytanie tego typu blogów pozwoli nam nie tylko na zwiększenie własnej wiedzy, ale również i na łatwiejszy wybór najkorzystniejszych dla nas lokat bankowych.

Porównywarki lokat

Istniejące na rynku już od lat porównywarki lokat spełniają bardzo istotną z punktu widzenia osób oszczędzających funkcję. Gromadzą one całe mnóstwo informacji z wielu banków, dzięki czemu klienci po wprowadzeniu określonych zmiennych są w stanie w ciągu dosłownie kilku sekund poznać aktualnie najlepsze dostępne na rynku produkty oszczędnościowe tego typu. Co najlepsze, wszystko to jest bezpłatne. Minusem jest jednak brak kompletnej oferty – zazwyczaj pomijane są mniejsze banki oraz banki spółdzielcze.

Rankingi lokat

Ostatnim sposobem na znalezienie lokat najlepiej dopasowanych do naszych potrzeb jest

Zobacz profilZenon Malicki

Województwo: świętokrzyskie
Miasto: kielce

O sobie:

Komentarze (1)Add Comment
...
Napisane przez antoni, lipiec 31, 2013
http://fx-real.jimdo.com/

Napisz komentarz

security code
Wpisz ten kod

busy
Tagi:  ranking lokat bankowych, porównanie lokat terminowych, oszczędności, finanse osobiste,
 
Oceny: / 0
KiepskiBardzo dobry 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Nie jesteś zalogowany.

Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników