Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
Strona główna arrow Biznes arrow Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opinie o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz   :: Ciekawe miasta Chorwacji- Zadar
Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce
Filarum to kolejna firma pożyczkowa, której ofertę przeanalizowaliśmy. Firma specjalizuje się w szybkich pożyczkach online na niewielkie kwoty i krótki okres. Zwróciła naszą uwagę ze względu na telewizyjną kampanię reklamową. 
 

Telewizyjna reklama należy do najdroższych form promocji, zatem można powiedzieć, że powstała dosyć niedawno firma Filarum z pompą wchodzi na rynek.

Sama oferta nie wyróżnia się jakoś znacząco, aczkolwiek jako jedna z nielicznych firm działających na ryku internetowym oferuje pierwszą promocyjną pożyczkę gratis. 

Mogłoby się wydawać, że jest sporo takich ofert, ale w stosunku do całego rynku, na który firm stale przybywa i jest ich już naprawdę ogrom, oferowanie pierwszej pożyczki gratis nie jest czymś powszechnym. 

Obecnie można takie pożyczki znaleźć miedzy innymi w firmie Vivus, Ekspres Kasa należąca do grupy Ferratum, NetCredit i InCredti (które są w zasadzie tą samą firmą), a także Ofin i Smart Pożyczka. Poniekąd Wongę również można zaliczyć do tej grupy ponieważ oferuje pierwszą pożyczką za opłatą równą 10 zł bez odsetek i innych opłat.

Filarum daje swoim nowym klientom możliwość pożyczenia 1000 zł na 30 dni bez opłat i odsetek. Warunkiem jednak, aby pożyczka rzeczywiście była darmowa, jest spłacenie jej w terminie. 

Podobnie jak w innych przypadkach promocyjnych darmowych pożyczek niespłacenie pożyczki w terminie wiąże się ze sporymi kosztami przedłużeń, wysokim oprocentowaniem odsetek, a w przypadku braku reakcji ze strony klienta i niedopełnienia formalności związanych z przedłużeniem terminu spłaty, dodatkowo z wysokimi kosztami monitów, upomnień i windykacji. Dlatego apelujemy, jeśli już bierzecie takie pożyczki to spłacajcie je w terminie.

Żeby wziąć pierwszą darmową pożyczkę w Filarum.pl musimy wejść na ich stronę. Następnie ustawić suwak na kwotę do 1000 zł i okres spłaty na 30 dni i wypełnić wniosek. Po weryfikacji naszego rachunku bankowego, której dokonujemy przelewem na 0,01 pln, otrzymamy pożyczkę. Oczywiście zakładając, że nasz wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, ale raczej zwykle decyzje u udzieleniu pożyczki są pozytywne. Chyba, że widniejemy w jakichś rejestrach dłużników jak KRD. Jeśli chodzi o BIK, to potencjalni klienci nie są w nim weryfikowani.  

Nawet jeśli zamierzamy spłacić pożyczkę wcześniej, najlepiej asekuracyjnie wybrać najdłuższy okres spłaty, czyli 30 dni, tak na wszelki wypadek.

Spłaty dokonujemy na wskazany rachunek. Najlepiej zrobić to wcześniej. Należy też pamiętać, że banki nie pracują w weekendy i przelewy często wtedy nie są księgowane. Dlatego lepiej nie czekać na ostatnią chwilę, bo później już nikogo nie będą obchodziło nasze tłumaczenie, dlaczego spłata nie wpłynęła na konto Fillarum.pl

Źródła:
1. www.filarum.pl - strona Filarum.pl
2. antyhaczyk.blogspot.com/2015/09/filarum-pl-opinie-pierwsza-pozyczka.html  - "Filarum.pl - opinie. Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo."
3. www.comperia.pl/artykuly/o_szybkich_pozyczkach/21688-ile-wyniesie-kara-za-opoznienia-w-splacie-chwilowek.html - Comepria: "Ile wyniesie kara za opóźnienia w spłacie chwilówek?"


Zobacz profilAdam Jarzębiewski

Województwo: śląskie
Miasto: Katowice

O sobie:

Komentarze (0)Add Comment

Napisz komentarz

security code
Wpisz ten kod

busy
 
Oceny: / 2
KiepskiBardzo dobry 
następny artykuł »

Nie jesteś zalogowany.

Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników