Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opinie o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz   :: Ciekawe miasta Chorwacji- Zadar
Biznes
Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce
Filarum to kolejna firma pożyczkowa, której ofertę przeanalizowaliśmy. Firma specjalizuje się w szybkich pożyczkach online na niewielkie kwoty i krótki okres. Zwróciła naszą uwagę ze względu na telewizyjną kampanię reklamową. 
 
więcej »
 
Konto Inteligo - Nasze opinie
Dzisiaj przeanalizujemy dobrze zanany chyba wszystkim rachunek osobisty Inteligo, czyli konto internetowe z oferty Banku PKO BP. Jedno z najstarszych kont internetowych na polskim rynku bankowym, ale za to w nowej, lepszej wersji niż kiedyś. Bank PKO zweryfikował nieco swoją politykę prowizyjną - czy to pod presją rynku, wynikającą z rosnącej konkurencji, czy z chęci rozwoju i pozyskiwania nowych klientów - to w sumie dla nas nieistotne. Istotny jest z kolei fakt, że Inteligo znacząco się poprawiło w porównaniu do wcześniejszych lat.

więcej »
 
NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Obie te firmy oferują pierwszą darmową pożyczkę, ale zanim zdecydujesz się na nią koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca, bowiem może uchronić Cię przed nieprzyjemnym rozczarowaniem jeśli korzystałeś już z jednej z wymienionych w tytule firm pożyczkowych!
więcej »
 
BGŻOptima Lokata bankowa. Czy to jeszcze ma sens?
Zenon Malicki - 23.08.2013.
ImageLokaty bankowe to produkty bankowe, które jeszcze kilkanaście lat temu cieszyły się ogromną popularnością. Wysoka inflacja, która w tych latach istniała, powodowała iż oprocentowanie lokat było bardzo korzystne. Na korzyść lokat działało również coś innego – nie było dla nich wielu alternatyw. Dziś ten, kto chce zarabiać na oszczędnościach, ma o wiele większy wybór.
Tagi:  lokata, lokaty bankowe, oszczędności, finanse, banki w Polsce, najlepsze lokaty,
więcej »
 
Przygotowanie boiska do gry
Bartosz Arecki - 28.07.2013.
ImagePrzygotowanie boiska, które będzie mogło służyć zarówno do gry w piłkę nożną, koszykówkę oraz będzie mogło zostać przystosowane do gry w tenisa wymaga określonych nakładów finansowych. Utwardzenie nawierzchni, wyłożenie jej specjalnym materiałem, namalowanie granic boiska oraz wyznaczenie na nim wszystkich ważnych miejsc umożliwiających grę w poszczególne dyscypliny wiąże się z dużymi kosztami.
więcej »
 
Zagraniczne programy partnerskie szansą na zarobek w domu
Anna Komornicka - 10.07.2013.
Praca zdalna jest niezwykle popularnym terminem. Wiele osób ma już bowiem dość tradycyjnej pracy na stacjonarnym etacie, gdzie trzeba wykonywać polecenia innych i to za mało satysfakcjonującą płacę. Właśnie z tego powodu usilnie poszukiwania jest praca, która możnaby wykonywać w zaciszu własnego domu. Takie zajęcie nie jest jednak odpowiednie dla wszystkich.
Tagi:  program partnerski, praca zdalna, praca w domu, zarabianie w sieci, praca w Internecie,
więcej »
 
Praca dla studentów na wakacje

Przyszedł czas wakacji – słodkiego lenistwa oraz moment do nadrobienia zaległości w książkach czy filmach. Czy nie lepiej jednak wykorzystać ten czas na zarobienie pieniędzy? Gdzie najlepiej szukać pracy na wakacje?


Tagi:  praca na wakacje, zajęcie na wakacje, ,
więcej »
 
Jak szukać ofert lokat?
Zenon Malicki - 25.06.2013.

Tagi:  ranking lokat bankowych, porównanie lokat terminowych, oszczędności, finanse osobiste,
 
Znajdź kantor internetowy ze strefawalut.pl
Tomek K. - 09.06.2013.
Kantory internetowe robią w Polsce furorę. Od trzech lat ich liczba sukcesywnie wzrasta. W 2011 roku były tylko 3 kantory, natomiast obecnie mamy ich już ponad 30. Wszystko wskazuje też na to, że ich liczba jeszcze wzrośnie. Rynek jest bowiem bardzo chłonny.
Tagi:  kantor internetowy, kantor online, wymiana walut online,
więcej »
 
Spedycja i logistyka kontraktowa
Zuzia Modelska - 04.06.2013.
W większości przypadków przedsiębiorstwa produkcyjne zlecają firmom zewnętrznym wszelkie działania związane ze spedycją i  logistyką. Tego typu działanie wynika ze strategii tych przedsiębiorstw oraz z kosztów wynikających z tego typu działalności. Albowiem cena jaką producenci płacą firmom spedycyjnym jest dużo mniejsza niż koszty utworzenia i prowadzenia działu spedycyjnego i logistycznego we własnym przedsiębiorstwie.
Tagi:  spedycja logistyka, logistyka spedycja, logistyka, spedycja Wrocław,
więcej »
 
««  start « poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 60

Nie jesteś zalogowany.

Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników