Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Biznes
Jaką lokatę bankową wybrać?
Zenon Malicki - 01.02.2013.
ImageDylematy klientów wybierających lokaty bankowe przybierają naprawdę wiele form, ponieważ dotyczą one różnych zagadnień, jakie z tymi produktami finansowymi się wiązać mogą. Jednym z najpowszechniejszych zeń jest zaś dylemat jakiego rodzaju ma być lokata, bo takowych jest naprawdę dużo, a przeciętny zjadacz chleba nie rozróżnia nawet tych podstawowych. Aby więc właściwie wybrać, trzeba tę niewiedzę zmyć i zastąpić ją kompetencją na podstawowym poziomie.
Tagi:  lokaty, lokaty bankowe, ranking lokat, oprocentowanie lokat,
więcej »
 
Profesjonalny partner w biznesie
Martyna Pilch - 28.01.2013.
Image

Prowadząc przedsiębiorstwo zadajemy sobie pytanie jakie cechy powinniśmy posiadać, by być atrakcyjnym partnerem do współpracy. Oczywiście, nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, jednak istnieje wiele firm, które można wskazać jako wzór. Jedną z nich jest Ever - lider na rynku usług porządkowych, eksploatacyjnych i pokrewnych (tzw. facility services).


Tagi:  partner w biznesie, biznes, profesjonalny partner, Ever, Ever Grupa,
więcej »
 
Jak wyposażyć dziecko na ferie zimowe?
Biuro Prasowe - 22.01.2013.
Ferie zimowe to czas szczególnie intensywnego białego szaleństwa. Wysyłasz dziecko na zimowisko lub choćby zimę w mieście? Pamiętaj o tym, by je odpowiednio przygotować i zaopatrzyć. Odpowiedni ekwipunek pozwoli mu zdrowo i bezpiecznie cieszyć się tym, co zima oferuje najlepszego. A zakup produktów po okazyjnych cenach pozwoli zaoszczędzić znaczną część wydatków na zimową wyprawkę.
Tagi:  Ferie, Dzieci, Carrefour, Okazje, niskie ceny,
więcej »
 
Firmy - księgowość w katalogach
ImageDziałając na rynku chcemy się dowiedzieć która firma byłaby dla nas najbardziej odpowiednia. Aby móc znaleźć odpowiednią dla siebie firmę która oferuje rozmaite usługi z zakresu księgowości, rachunkowości, obsługi dokumentów, oraz innego rodzaju usługi - warto skorzystać z bazy danych jaką stanowią katalogi firmowe.
więcej »
 
Czym się NIE kierować chcąc wybrać dobrą lokatę?
Zenon Malicki - 16.01.2013.
ImageOsoby, które zastanawiają się nad oszczędzaniem dzięki lokacie bankowej często spotykają się ze wskazówkami, dzięki którym dowiadują się, czyich rad w tym zakresie słuchać i na jakie czynniki zwracać uwagę w pierwszej kolejności. Wypada zatem zastanowić się również nad tym, którzy doradcy nie okażą się szczególnie wartościowi wówczas, gdy w grę będą wchodzić najlepsze lokaty bankowe, może się bowiem okazać, że właśnie unikanie ich przyczyni się do tego, że klientom kolejnych banków uda się uniknąć błędnej decyzji.
Tagi:  lokaty, ranking lokat, lokata, najlepsze lokaty, finanse, oszczędności, ,
więcej »
 
Lokaty bankowe - z czym to się je?
Zenon Malicki - 19.12.2012.
ImageLokata bankowa to jedna z form umowy z bankiem, którą zawieramy w czasie wpłaty na konto określonej sumy pieniędzy jednocześnie zobowiązując się nie wypłacania tej kwoty przed upływem terminu podanego w umowie, a bank później wypłaca nam te pieniądze wraz z naliczonymi odsetkami. Z reguły, lokaty bankowe zakłada się na rok, ale istnieje dużo innych możliwości i terminów, zaczynają się od 1 dnia, a kończą na 60 miesięcy. Przynosi nam to dużo zysków, więcej niż w prowadzeniu zwykłego rachunku bankowego jeżeli oprocentowanie w danym banku jest korzystne.
Tagi:  lokaty bankowe, ranking lokat, lokata, banki, oszczędności,
więcej »
 
Jak poradzić sobie z szukaniem lokaty?
Zenon Malicki - 11.12.2012.
Image
Ile lokat bankowych mamy do wyboru? Jeżeli powiemy że nieskończoną ilość to nie będziemy w wielkim błędzie. Każdy bank ma w swojej ofercie kilka lub kilkanaście różnych produktów. Banków na polskim rynku jest kilkadziesiąt, a jeżeli uwzględnimy i małe banki spółdzielcze to kilkaset. Jest to więc ogromna ilość lokat, pośród których można stracić rozeznanie i pogubić się. Jak w takim razie wybrać najlepsze lokaty?
Tagi:  ranking lokat, lokaty, lokaty bankowe,
więcej »
 
Lokaty - krótki czy długi termin?
Zenon Malicki - 28.11.2012.
ImagePrzytłoczeni licznymi reklamami, sloganami, bilbordami i latającymi okienkami na stronach internetowych nie zawsze jesteśmy w stanie wybrać odpowiedni produkt. Dotyczy to również sektora bankowego, który w ostatnich latach bardzo dużo inwestuje w reklamy. Można powiedzieć, że jesteśmy osaczeni informacjami o produktach bankowych, które są dostępne na wyciągniecie ręki. Co prawda nie dla każdego, ale nie zmienia to faktu, że z reklamami stykamy się wszyscy, bez względu na to czy interesują nas konta, kredyty, lokaty bankowe; czy też nie.
Tagi:  lokaty, oprocentowanie lokat, termin zapadalności,
więcej »
 
Procentowe oszczędzanie, czyli lokaty
Zenon Malicki - 23.11.2012.
Wiele z nas, gdy słyszy o możliwościach oszczędzania, wybucha śmiechem i mówi: „u nas? W Polsce? To niemożliwe”. Możliwe, ale tylko wtedy, gdy naprawdę chcemy oszczędzić pewną kwotę. Wystarczą chęci, rzetelne porównanie lokat i wybór odpowiedniej do naszych możliwości lokaty bankowej. Wysokie oprocentowanie lokat gwarantuje pewne zyski. Dobra oferta to taka, która jest dostosowana do naszej kondycji finansowej i trybu życia. 
Tagi:  lokaty, ranking lokat, najlepsza lokata, oszczędzanie, oprocentowanie lokat,
więcej »
 
Rynek finansowy w Polsce
Rynek finansowy w naszym kraju to już nie tylko banki i giełda. Pojawia się przed nami coraz więcej rozmaitych możliwości inwestowania na światowych rynkach w instrumenty finansowe, które w dalszym ciągu nie są zrozumiane przez wielu inwestorów. Jednak mimo wszystko zdecydowana większość pieniędzy w naszym kraju znajduje się w jednym miejscu. Są to lokaty bankowe
Tagi:  finanse, inwestycje, banki, lokaty,
więcej »
 
««  start « poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 60

Nie jesteś zalogowany.

Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 3 online
Użytkowników: 0 / Gości: 3
Brak zarejestrowanych użytkowników