Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Biznes
Jak bardzo istotne jest oprocentowanie lokat?
Zenon Malicki - 02.05.2013.
ImageJeszcze parę lat temu zakładanie lokaty kojarzyło się z uzyskaniem pewnego i wcale nie tak niskiego zysku. Niestety od pewnego czasu lokata bankowa to raczej sposób na zamrażanie pieniędzy niż opcja umożliwiająca wzbogacenie się. Banki prześcigają się kolorowymi obrazkami, słupkami, procentami. Wystarczy jednak otworzyć ranking lokat i prześledzić, jak na przestrzeni ostatnich lat kształtowały się stopy procentowe i jakie są prognozy. W zasadzie osoba, która nie posiada jakiegoś znacznego kapitału, może zrezygnować z krótkoterminowego inwestowania pieniędzy w lokaty. Aby nie być gołosłownym, przyjrzyjmy się sytuacji z roku 2012.
Tagi:  ranking lokat, oprocentowanie lokat, lokaty terminowe, najlepsza lokata, oszczędności,
więcej »
 
Fotograf polecony przez znajomych.
ImageCzęsto bywa tak, że jeżeli planujemy ślub, oprócz szukania Sali weselnej, sukni ślubnej, garnituru i samochodu musimy znaleźć fotografa na ślub. Korzystamy wtedy z pomocy znajomych bądź rodziny, którzy mieli do czynienia z fotografem ślubnym. Liczymy na pomoc przy wyborze fotografa na ślub, ponieważ znajomi już mają doświadczenie w pracy z danym fotografikiem. Mamy możliwość dokładnie obejrzeć cały reportaż ślubny przez niego wykonany, a nie tylko wybrane, często najlepsze kadry, które prezentuje fotograf ślubny na swojej witrynie internetowej. Co jeśli zdjęcia jednak nie będą nam odpowiadały? Przecież każdy ma inne wymagania, co do zdjęć ślubnych, wiadomo nie od dziś, że o gustach się nie dyskutuje. Jednym podoba się kolor czerwony innym niebieski. Wtedy z pomocą przychodzi potężne narzędzie.
Tagi:  fotograf na ślub, fotograf ślubny, fotografia ślubna,
więcej »
 
Komu powierzyć coroczne rozliczanie przychodów?
Michał Soja - 28.04.2013.
ImageCoroczne rozliczanie podatków nie jest wydarzeniem, które wywołuje pozytywne odczucia w sercach znacznej większości podatników. Choć czas na rozliczenie podatnicy mają do 30 kwietnia, to z roku na rok wyraźnie zauważa się poprawę wyników dotyczących czasu składania PITów. Jak najkorzystniej rozliczać się z fiskusem?
Tagi:  biuro księgowe, usługi księgowe, księgowość,
więcej »
 
Praca w Polsce i oferty
Iza Majewska - 15.04.2013.
Wiele firm oferuje szereg interesujących ofert pracy. W korporacjach zatrudnia się setki osób, które odpowiedzialne są za konkretne wdrożenia i wykonywanie zadań. Firmy zajmujące się sprzedażą zachęcają do podjęcia pracy osoby kreatywne i dobrze nawiązujące kontakt. 
Tagi:  eco vital, forum, oferty pracy,
więcej »
 
Rozbudowa poznańskiej Ławicy
Iza Majewska - 15.04.2013.

Zaistniała sytuacja w okolicach poznańskiej ławicy to jeden z najgorętszych tematów. W 2012 roku uchwalono dokument orzekający o odszkodowaniach z tytułu rozbudowy i modernizacji poznańskiego lotniska Ławica. Uchwała zawiera wytyczne i najważniejsze informacje dotyczące działań, jakie można podjąć.


Tagi:  odszkodowania ławica, pozwy, kancelaria,
więcej »
 
Lokata bankowa czy konto oszczędnościowe - odwieczny problem.
Zenon Malicki - 09.04.2013.
ImageKonta oszczędnościowe i lokaty bankowe są wyjątkowymi produktami stworzonymi do oszczędzania i pomnażania pieniędzy. Dla wielu osób problem stanowi wybór pomiędzy tymi dwoma instrumentami. Jak zatem podjąć ostateczną decyzję w tej kwestii? Najlepiej zrobić porównanie lokat oraz kont oszczędnościowych i sprawdzić, jakie mają zalety oraz wady poszczególne produkty bankowe.
Tagi:  lokata, konto oszczędnościowe, porównanie lokat, ranking lokat, najlepsze lokaty,
więcej »
 
Internetowy biznes
Adrian Bysiak - 06.04.2013.
Image
Wiele ludzi nawet nie ma pojęcia jak robić biznes w internecie. Ten artykuł ma za zadanie przybliżyć tą tematykę, gdyż z roku na rok staje się ona coraz bardziej popularna. Biznes w internecie, to przyszłość dla wielu ludzi, szczególnie tych nastawionych na pracę, i osiąganie sukcesów. Nie ma drugiej takiej branży na świecie, której rokowania są tak dobre jak e-biznesu. Decydując się jednak na uprawianie e-biznesu, warto pamiętać aby robić go dobrze.

Tagi:  biznes, e-biznes, internetowy biznes, biznes przez internet,
więcej »
 
Jak zwiększyć sprzedaż produktów?
Tomasz Kilar - 29.03.2013.
Image

W czasach dużej konkurencji walka o każdego klienta jest bardzo zacięta. Podobnych produktów na rynku jest wiele, a o tym, czy to właśnie nasz produkt zostanie spośród nich wybrany, decyduje czasem nawet i szczęście. Czasem, ale nie zawsze. Co zrobić, aby to właśnie nasz produkt został wybrany? Jak go wyróżnić? Co może pomóc? Oto kilka praktycznych wskazówek.


Tagi:  point of sale marketing, outsourcing, animacja sprzedaży,
więcej »
 
Hotele w Pruszkowie
zypolek zypolek - 26.03.2013.
Jeśli w najbliższym czasie wybieracie się do Warszawy i zamierzacie szukać miejsc noclegowych, to z góry uprzedzam was, że znacznie lepszym pomysłem w takim wypadku będziecie sięgnięcie po to, co oferują miejsca noclegowe w okolicy miasta – w Pruszkowie. Dlaczego? Oczywiście głównie chodzi tutaj o wysokość kosztów.
więcej »
 
Kiedy warto się targować?
Maciej Nowicki - 25.03.2013.

Negocjowanie ceny kojarzy nam się ze zwyczajem jaki panuje na różnego rodzaju targowiskach. Jednak obecnie warto targować się nie tylko ze sprzedawcą na straganie. Negocjować warunki kontraktu możemy także w przypadku zawierania umowy z operatorem telefonii komórkowej, dostawcą telewizji i internetu czy dealerem samochodowym.


Tagi:  umowa, negocjacje, korzystne oferty,
więcej »
 
««  start « poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 60

Nie jesteś zalogowany.

Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 3 online
Użytkowników: 0 / Gości: 3
Brak zarejestrowanych użytkowników