Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Biznes
Polski transport drogowy w przewozie towarów
Alicja Fis - 28.05.2013.
Według art. 4 pkt 1 Ustawy z dnia 6 września 2001r. o transporcie drogowym transport drogowy to: „podejmowanie i wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie przewozu osób lub rzeczy pojazdami samochodowymi zarejestrowanymi w kraju (…) przy czym jazda pojazdu, miejsce rozpoczęcia lub zakończenia podróży i przejazdu oraz droga znajdują się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”. W tym artykule skupimy się na transporcie drogowym rzeczy.

Tagi:  transport, transport drogowy, transport towarów, polski transport,
więcej »
 
Jak zdrowo przeżyć lato w biurze
jk - 25.05.2013.

Latem problem higieny lub jej braku staje się bardziej "odczuwalny" - czy to w komunikacji publicznej, czy w biurach. Jednak nieprzestrzeganie zasad higieny ma konsekwencje dużo poważniejsze, niż wrażenia estetyczne.


Tagi:  higiena, biuro, czystość,
więcej »
 
Tranzyt przez Polskę
Bartosz Arecki - 23.05.2013.
ImagePolska jako kraj tranzytowy mogłaby osiągać pewne zyski z tytułu swojego położenia geopolitycznego. Trudno przewidzieć w jaki sposób rozwój stosunków gospodarczych wytyczy drogi handlu tranzytowego przez Polskę. Czy skieruje się on z morza przez Gdańsk i Szczecin na wschód do północnej Rosji, czy też drogami lądowymi z Niemiec.
Tagi:  spedycja międzynarodowa,
więcej »
 
Kredyty dla firm - co i jak
Bartosz Arecki - 23.05.2013.
ImageKiedy decydujemy się na otwarcie działalności gospodarczej, czyli własnej firmy, to na początku stwarzamy profil firmy, a także rozpoznajemy jej miejsce na rynku, jej przyszłych potencjalnych klientów. Z prowadzeniem firmy wiąże się wiele rozmaitych zagadnień, które stanowią czynnik decydujący dla losów przedsiębiorca.
Tagi:  kredyty firmowe poznań,
więcej »
 
Co warto wiedzieć o strategicznych inwestycjach?
Maria Białek - 22.05.2013.

Każdy rozwijający się kraj musi być wspierany przez wdrażanie nowych technologii i rozwiązań, aby móc się rozwijać i dążyć w kierunku postępu. Jednak, aby to osiągnąć, należy przekazać spore fundusze na badania. Skąd pozyskać sponsorów?


Tagi:  strategiczne inwestycje, biznes,
więcej »
 
Wady i zalety lokaty progresywnej
Zenon Malicki - 20.05.2013.
ImageNależy pamiętać o tym, że nawet najlepsze lokaty progresywne zawsze będą nieco gorzej oprocentowane od tradycyjnych. Zanim więc zdecydujemy się na konkretny produkt, powinniśmy zrobić dokładne porównanie lokat dostępnych na rynku. Pomocny może być w tym m.in. jakiś profesjonalnie opracowany ranking lokat. Musimy bardzo dokładnie rozpoznać własne oczekiwania i umiejętnie wybrać ofertę, która będzie najbardziej opłacalna w naszym przypadku.
Tagi:  porównanie lokat, lokaty bankowe, ranking lokat, lokata progresywna, oszczędności,
więcej »
 
Kupić, czy wynająć? Biuro nieruchomości w Bydgoszczy podpowiada
Alicja Kokoszka - 15.05.2013.
Image

Każdy z nas marzy o własnym gniazdku, w którym nie będzie od nikogo zależnym, i które będzie jednocześnie przytulnym ogniskiem domowym, ale również inwestycją. Czy jednak zawsze warto stawiać na kupno domu czy mieszkania, kiedy musimy wziąć na nie spory kredyt? Może jednak opłaca się skorzystać choć przez jakiś czas z opcji wynajmowania?


Tagi:  biuro nieruchomości, nieruchomości, nieruchomości bydgoszcz,
więcej »
 
Spedycja i logistyka w praktyce
Zuzia Modelska - 14.05.2013.

Dla przedsiębiorstw prowadzących działalność wytwórczą lub parającymi się handlem jednym z najważniejszych partnerów jest firma spedycyjna i logistyczna. To właśnie na jej ciężar przerzucana jest cała odpowiedzialność transportu towarów oraz wszystkich usług pośrednich, które wpływają na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej na rynku.


Tagi:  spedycja logistyka, firma spedycyjna, transport Wrocław, spedycja Wrocław,
więcej »
 
Spedycja i logistyka gwarancją bezpiecznego transportu towarów
Alicja Kokoszka - 10.05.2013.
Image

Spedycja i logistyka nie są być może słowami, których znaczenie jest dla wszystkich jasne, a kryjące się pod nimi zagadnienia obejmują obszary przemysłu, którymi raczej nie interesujemy się na co dzień. Warto jednak poświęcić im chwilę uwagi i poznać podstawowe na ich temat informacje.
Tagi:  spedycja, logistyka, transport, firma transportowa,
więcej »
 
Doradca finansowy czy fajansowy - jak ich odróżnić?
Doradca finansowy, pośrednik finansowy, agent kredytowy - kto to taki? Najogólniej rzecz biorąc jest to osoba, która posiada w swojej ofercie produkty różnych instytucji finansowych i na podstawie analizy sytuacji klienta oraz zdefiniowaniu jego potrzeb wybiera dla klienta najlepsze możliwości kredytowania, oszczędzania, inwestowania, kierując się przy tym przede wszystkim uczciwością i zasadami etyki biznesowej.
Tagi:  doradca finansowy, doradcy finansowi, agent kredytowy, oferta kredytowa, etyka zawodowa, promocje bankowe, niezależne doradztwo finansowe, bezpłatne doradztwo finansowe,
więcej »
 
««  start « poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 60

Nie jesteś zalogowany.

Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 3 online
Użytkowników: 0 / Gości: 3
Brak zarejestrowanych użytkowników