Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
Strona główna
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Pisz BLOGI. Oddajemy w Wasze ręce nowy, otwarty portal społecznościowy. Chcemy aby każdy kto ma własne poglądy mógł przy pomocy Opress.pl wyrazić je publicznie. Chcemy dzielić się wiedzą i pomagać innym w rozwijaniu dziennikarstwa internetowego. Blogi i dziennikarstwo obywatelskie to przyszłość internetu tak więc razem z nami buduj niezależną społeczność, która nie boi się wyrażać własnych opinni i poglądów.
Języki obce - warto się uczyć

Nauka języka obcego jest istotna. Dzisiaj od każdego kandydata ubiegającego się o pracę wymaga się minimum podstawowej znajomości języka obcego. Współcześnie uważa się, że językiem, który powinien znać każdy, jest angielski. Łódź  jest jednym z miast, w którym można znaleźć wiele szkół języków obcych. 


Tagi:  angielski, niemiecki, języki obce, ,
więcej »
 
Krakowskie noclegi
Iza Majewska - 09.05.2013.

Apartamenty w hotelach mogą niekiedy naprawdę zaskoczyć. Wyróżniają się odmiennym stylem, wysokiej jakości wyposażeniem, a także atrakcjami i lokalizacją. Krakowskie apartamenty to jedne z przykładów, jakie można przytoczyć. Szczególne oferty kierowane są dla zakochanych par. 


Tagi:  noclegi Kraków, wycieczka do Krakowa, wakacje w krakowie,
więcej »
 
Marketing szeptany skuteczną reklamą w Internecie
Image

Marketing szeptany zwany także buzz marketingiem, a także potocznie i skrótowo buzzem jest dosyć świeżą formą reklamy usług, produktów i marek wśród użytkowników Internetu. Wśród firm pragnących wypromować się w sieci widać jednak spore nim zainteresowanie.


Tagi:  marketing szeptany, buzz marketing, marketing internetowy, reklama,
więcej »
 
Doradca finansowy czy fajansowy - jak ich odróżnić?
Doradca finansowy, pośrednik finansowy, agent kredytowy - kto to taki? Najogólniej rzecz biorąc jest to osoba, która posiada w swojej ofercie produkty różnych instytucji finansowych i na podstawie analizy sytuacji klienta oraz zdefiniowaniu jego potrzeb wybiera dla klienta najlepsze możliwości kredytowania, oszczędzania, inwestowania, kierując się przy tym przede wszystkim uczciwością i zasadami etyki biznesowej.
Tagi:  doradca finansowy, doradcy finansowi, agent kredytowy, oferta kredytowa, etyka zawodowa, promocje bankowe, niezależne doradztwo finansowe, bezpłatne doradztwo finansowe,
więcej »
 
samotne cierpienie


„Uprzedzaliśmy co nastąpi, jeśli cokolwiek stanie się z naszym prezydentem. Właśnie nadszedł ten czas. Nadszedł czas ścięcia wysokich drzew. Zetnijcie wysokie drzewa.”

 

więcej »
 
Jak bardzo istotne jest oprocentowanie lokat?
Zenon Malicki - 02.05.2013.
ImageJeszcze parę lat temu zakładanie lokaty kojarzyło się z uzyskaniem pewnego i wcale nie tak niskiego zysku. Niestety od pewnego czasu lokata bankowa to raczej sposób na zamrażanie pieniędzy niż opcja umożliwiająca wzbogacenie się. Banki prześcigają się kolorowymi obrazkami, słupkami, procentami. Wystarczy jednak otworzyć ranking lokat i prześledzić, jak na przestrzeni ostatnich lat kształtowały się stopy procentowe i jakie są prognozy. W zasadzie osoba, która nie posiada jakiegoś znacznego kapitału, może zrezygnować z krótkoterminowego inwestowania pieniędzy w lokaty. Aby nie być gołosłownym, przyjrzyjmy się sytuacji z roku 2012.
Tagi:  ranking lokat, oprocentowanie lokat, lokaty terminowe, najlepsza lokata, oszczędności,
więcej »
 
««  start « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna » koniec »»

Nie jesteś zalogowany.

UWAGA! Publikujemy wyłącznie autorskie i unikalne teksty. Jeżeli napisany przez Ciebie artykuł znajduje się już w innym portalu, nie będzie on brany pod uwagę przy weryfikacji i zostanie odrzucony.
Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
PolecamyZnam.szczecin.pl - informacje o Szczecinie
Witryna używa plików cookies. Dowiedz się więcej .
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników