Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
Strona główna
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Pisz BLOGI. Oddajemy w Wasze ręce nowy, otwarty portal społecznościowy. Chcemy aby każdy kto ma własne poglądy mógł przy pomocy Opress.pl wyrazić je publicznie. Chcemy dzielić się wiedzą i pomagać innym w rozwijaniu dziennikarstwa internetowego. Blogi i dziennikarstwo obywatelskie to przyszłość internetu tak więc razem z nami buduj niezależną społeczność, która nie boi się wyrażać własnych opinni i poglądów.
Co warto wiedzieć o strategicznych inwestycjach?
Maria Białek - 22.05.2013.

Każdy rozwijający się kraj musi być wspierany przez wdrażanie nowych technologii i rozwiązań, aby móc się rozwijać i dążyć w kierunku postępu. Jednak, aby to osiągnąć, należy przekazać spore fundusze na badania. Skąd pozyskać sponsorów?


Tagi:  strategiczne inwestycje, biznes,
więcej »
 
Wady i zalety lokaty progresywnej
Zenon Malicki - 20.05.2013.
ImageNależy pamiętać o tym, że nawet najlepsze lokaty progresywne zawsze będą nieco gorzej oprocentowane od tradycyjnych. Zanim więc zdecydujemy się na konkretny produkt, powinniśmy zrobić dokładne porównanie lokat dostępnych na rynku. Pomocny może być w tym m.in. jakiś profesjonalnie opracowany ranking lokat. Musimy bardzo dokładnie rozpoznać własne oczekiwania i umiejętnie wybrać ofertę, która będzie najbardziej opłacalna w naszym przypadku.
Tagi:  porównanie lokat, lokaty bankowe, ranking lokat, lokata progresywna, oszczędności,
więcej »
 
Jak pozbyć się trądziku
Wiele osób zmaga się z problemami natury zdrowotnej. Niektóre z nich dotykają nasze wnętrze, inne pojawiają się na wierzchu, często w bardzo widocznych miejscach.
Tagi:  trądzik, walka z trądzikiem, sposoby na trądzik,
więcej »
 
Jak szukamy samochodów
Iza Majewska - 17.05.2013.
Kiedy szukamy dla siebie samochodu, skupiamy się na wielu kwestiach, które mogą mieć znaczenie. Nie chcemy jeździć byle czym, ponieważ auto jest dość kosztowną inwestycją, która wymaga przemyślenia. 
Tagi:  chewrolet, samochody, samochody osobowe,
więcej »
 
Marketing szeptany w krzywym zwierciadle
Alicja Fis - 17.05.2013.
Marketing szeptany w skrócie to działania, które mają za zadanie wywołać pozytywne zainteresowanie konsumenta usługą, produktem lub marką. Wielu niedoświadczonych marketingowców i naiwnych przedsiębiorców ucieka się do działań, które na pierwszy rzut okna wyglądają jak maketing szeptany,  ale tak naprawdę są jego wynaturzoną formą.

Tagi:  marketing szeptany, buzz marketing, WOMM,
więcej »
 
Gdzie kupić markową odzież damską w dużych rozmiarach?
Alicja Fis - 17.05.2013.
Choć kochanego ciałka nigdy za wiele, a krągłości są u płci pięknej są jak najbardziej kobiece - trudno doszukiwać się zalet, gdy na sklepowych półkach ciężko znaleźć cokolwiek pasującego. W naszej kulturze panuje obecnie kult szczupłego, wręcz wychudzonego ciała. Panie o kilku kilogramach więcej natrafiają więc na wielkie problemy z wyszukaniem czegoś odpowiedniego. Na szczęście jest jedno miejsce, które ich nie zawiedzie – internet.


Tagi:  markowa odzież, duże rozmiary, odzież w sieci,
więcej »
 
««  start « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna » koniec »»

Nie jesteś zalogowany.

UWAGA! Publikujemy wyłącznie autorskie i unikalne teksty. Jeżeli napisany przez Ciebie artykuł znajduje się już w innym portalu, nie będzie on brany pod uwagę przy weryfikacji i zostanie odrzucony.
Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
PolecamyZnam.szczecin.pl - informacje o Szczecinie
Witryna używa plików cookies. Dowiedz się więcej .
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników