Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
Strona główna
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Pisz BLOGI. Oddajemy w Wasze ręce nowy, otwarty portal społecznościowy. Chcemy aby każdy kto ma własne poglądy mógł przy pomocy Opress.pl wyrazić je publicznie. Chcemy dzielić się wiedzą i pomagać innym w rozwijaniu dziennikarstwa internetowego. Blogi i dziennikarstwo obywatelskie to przyszłość internetu tak więc razem z nami buduj niezależną społeczność, która nie boi się wyrażać własnych opinni i poglądów.
Polski transport drogowy w przewozie towarów
Alicja Fis - 28.05.2013.
Według art. 4 pkt 1 Ustawy z dnia 6 września 2001r. o transporcie drogowym transport drogowy to: „podejmowanie i wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie przewozu osób lub rzeczy pojazdami samochodowymi zarejestrowanymi w kraju (…) przy czym jazda pojazdu, miejsce rozpoczęcia lub zakończenia podróży i przejazdu oraz droga znajdują się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”. W tym artykule skupimy się na transporcie drogowym rzeczy.

Tagi:  transport, transport drogowy, transport towarów, polski transport,
więcej »
 
Jak zdrowo przeżyć lato w biurze
jk - 25.05.2013.

Latem problem higieny lub jej braku staje się bardziej "odczuwalny" - czy to w komunikacji publicznej, czy w biurach. Jednak nieprzestrzeganie zasad higieny ma konsekwencje dużo poważniejsze, niż wrażenia estetyczne.


Tagi:  higiena, biuro, czystość,
więcej »
 
Jak udekorować tort masą cukrową ?
ImageDekorowanie tortu masą cukrową  jest prostsze niż się zwykle wydaje. Jest niezwykle efektowne i wzbudza zachwyt u dzieci. Wystarczy odrobina wyobraźni i odwaga, aby spróbować:)Tagi:  masa cukrowa, dekorowanie tortów, ozdabianie tortów masą cukrową, ,
więcej »
 
Foliowanie papieru - z czym to się je?
ImagePapier jest powszechnie używanym materiałem na którym zamieszcza się tekst drukowany. Dobry papier rysunkowy powinien być twardy , mieć gładką i błyszczącą powierzchnię. Poza tym nie powinien on nasiąkać tłuszczem, rozciągać się i marszczyć pod wpływem wilgoci, zaś przy wycieraniu gumką - nie strzępić się. Papier rysunkowy nabywa się w blokach rysunkowych, lub w arkuszach, o znormalizowanych formatach.
Tagi:  foliarka,
więcej »
 
Tranzyt przez Polskę
Bartosz Arecki - 23.05.2013.
ImagePolska jako kraj tranzytowy mogłaby osiągać pewne zyski z tytułu swojego położenia geopolitycznego. Trudno przewidzieć w jaki sposób rozwój stosunków gospodarczych wytyczy drogi handlu tranzytowego przez Polskę. Czy skieruje się on z morza przez Gdańsk i Szczecin na wschód do północnej Rosji, czy też drogami lądowymi z Niemiec.
Tagi:  spedycja międzynarodowa,
więcej »
 
Kredyty dla firm - co i jak
Bartosz Arecki - 23.05.2013.
ImageKiedy decydujemy się na otwarcie działalności gospodarczej, czyli własnej firmy, to na początku stwarzamy profil firmy, a także rozpoznajemy jej miejsce na rynku, jej przyszłych potencjalnych klientów. Z prowadzeniem firmy wiąże się wiele rozmaitych zagadnień, które stanowią czynnik decydujący dla losów przedsiębiorca.
Tagi:  kredyty firmowe poznań,
więcej »
 
««  start « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna » koniec »»

Nie jesteś zalogowany.

UWAGA! Publikujemy wyłącznie autorskie i unikalne teksty. Jeżeli napisany przez Ciebie artykuł znajduje się już w innym portalu, nie będzie on brany pod uwagę przy weryfikacji i zostanie odrzucony.
Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
PolecamyZnam.szczecin.pl - informacje o Szczecinie
Witryna używa plików cookies. Dowiedz się więcej .
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników