Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
Strona główna
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Pisz BLOGI. Oddajemy w Wasze ręce nowy, otwarty portal społecznościowy. Chcemy aby każdy kto ma własne poglądy mógł przy pomocy Opress.pl wyrazić je publicznie. Chcemy dzielić się wiedzą i pomagać innym w rozwijaniu dziennikarstwa internetowego. Blogi i dziennikarstwo obywatelskie to przyszłość internetu tak więc razem z nami buduj niezależną społeczność, która nie boi się wyrażać własnych opinni i poglądów.
Niewolnice mody
mazur mazurro - 02.03.2008.
Zastanawiam się czasami nad tym, skąd się wzięła moda. Kto wymyślił ideę noszenia rzeczy takich, a nie innych w danym czasie i czy miał w tym jakiś interes. Dla mnie bowiem ubrania, buty i dodatki są ładne nie dlatego, że ktoś tak uznał, tylko dlatego, że ja tak uważam. Obserwuję często ludzi, ich zachowania, stroje, wygląd i obserwuję, jakie zmiany przynosi każdy sezon.
więcej »
 
Kasia Figura - to już nie to samo
mazur mazurro - 02.03.2008.
Od najmłodszych lat słyszę westchnienia mężczyzn na widok Kasi Figury i – powiem szczerze – zupełnie tego nie rozumiem. Może w czasach wczesnej młodości była seksownym kociakiem, ale teraz? Dla mnie jest ona ambitną kobietą, która wie, czego chce, ale za symbol seksu to ja bym jej nie uznała.
więcej »
 
Największa zaleta Internetu
mazur mazurro - 02.03.2008.
Kiedy jeszcze nie posiadałam komputera i nie sądziłam, że kiedyś może się on okazać mi potrzebny, wydawało mi się, że służy on tylko do skomplikowanych obliczeń i do gier komputerowych. Jednak kiedy jakieś sześć lat temu rodzice kupili mi pierwsze PC, zrozumiałam w czym rzecz.
więcej »
 
Lenistwo ponad wszystko
Naprawdę nie wiem, kto wymyślił pracę. Ja uważam, że życie bez niej jest (przynajmniej dla mnie) o wiele przyjemniejsze i ciekawsze. Fakt, mało kasy się bez niej ma, ale zawsze można ograniczyć się do niezbędnego minimum i spróbować jakoś się dostosować.
więcej »
 
Wladimir Kliczko kontra Sultan Ibragimov
W przyszłą sobotę zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek bokserski w wadze ciężkiej. Naprzeciwko siebie staną dwaj wybitni pięśiarze pochodzący z byłego Związku Radzieckiego. Dokładnie 23 lutego w Nowoyorskim Madison Square Garden niepokonany Sultan Ibragimov stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrza świata wagi ciężkiej aż 3 federacji.
więcej »
 
Andrzej Gołota boksował "z przymrużeniem oka"
darek - 25.01.2008.
Nasz najlepszy bokser zawodowy w historii nie dał szans młodszemu o 12 lat AMerykaninowi, Mkowi Mollo.
Tagi:  Andrzej Gołota, Mike Mollo, boks,
 
««  start « poprzednia 41 42 następna » koniec »»

Nie jesteś zalogowany.

UWAGA! Publikujemy wyłącznie autorskie i unikalne teksty. Jeżeli napisany przez Ciebie artykuł znajduje się już w innym portalu, nie będzie on brany pod uwagę przy weryfikacji i zostanie odrzucony.
Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
PolecamyZnam.szczecin.pl - informacje o Szczecinie
Witryna używa plików cookies. Dowiedz się więcej .
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników