Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
Strona główna
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Pisz BLOGI. Oddajemy w Wasze ręce nowy, otwarty portal społecznościowy. Chcemy aby każdy kto ma własne poglądy mógł przy pomocy Opress.pl wyrazić je publicznie. Chcemy dzielić się wiedzą i pomagać innym w rozwijaniu dziennikarstwa internetowego. Blogi i dziennikarstwo obywatelskie to przyszłość internetu tak więc razem z nami buduj niezależną społeczność, która nie boi się wyrażać własnych opinni i poglądów.
Ciekawe miasta Chorwacji- Zadar
Barbara Kot - 19.08.2013.

Zadar jest jednym z ciekawszych miast Chorwacji. To dalmatyńskie miasto przez wieki było stolicą całej Dalmacji, a dziś stanowi centrum regionu Zadar. Miasto charakteryzuje się bogatym dziedzictwem kulturowym o światowym znaczeniu, co widoczne jest na każdym kroku.


Tagi:  Zadar, Chorwacja, Zadar atrakcje, zabytki Zadaru,
więcej »
 
Wybór najlepszego ogrodzenia na rynku
Bartosz Arecki - 28.07.2013.
ImageSzeroka oferta przygotowana przez producentów ogrodzeń, sprawia, że osoby, które stają przed koniecznością ich zakupu mają bardzo poważny problem. Nie tylko, dlatego, że każda z propozycji jest niezwykle atrakcyjna, ale także dlatego, dopasowanie wymiarów wybranego ogrodzenia do potrzeb osoby, nie zawsze jest możliwe.
Tagi:  ogrodzenia palisadowe,
więcej »
 
Szlabany w ogrodzeniach panelowych
Bartosz Arecki - 28.07.2013.
ImagePanele ogrodzeniowe są elementami z których składa się całe ogrodzenie. Przymocowane do metalowych słupków łatwo dają się montować oraz je rozmontowywać. Mianem "panelu" określa się płaski element konstrukcyjny.
Tagi:  ogrodzenia panelowe,
więcej »
 
Przygotowanie boiska do gry
Bartosz Arecki - 28.07.2013.
ImagePrzygotowanie boiska, które będzie mogło służyć zarówno do gry w piłkę nożną, koszykówkę oraz będzie mogło zostać przystosowane do gry w tenisa wymaga określonych nakładów finansowych. Utwardzenie nawierzchni, wyłożenie jej specjalnym materiałem, namalowanie granic boiska oraz wyznaczenie na nim wszystkich ważnych miejsc umożliwiających grę w poszczególne dyscypliny wiąże się z dużymi kosztami.
więcej »
 
Odzyskiwanie danych - informatyczna obsługa firm
Co robić gdy stracimy cenne dane i jak się uchronić przed niepotrzebnymi wydatkami związanymi z odzyskiwaniem danych.
więcej »
 
Opel a transport samochodowy
Bartosz Arecki - 24.07.2013.
ImageTransport i spedycja stanowią jeden z działów gospodarki narodowej, obok produkcji, usług, oraz transakcji finansowych. Tego typu usługi są realizowane przez wyspecjalizowane firmy transportowe.
Tagi:  międzynarodowa spedycja,
więcej »
 
««  start « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna » koniec »»

Nie jesteś zalogowany.

UWAGA! Publikujemy wyłącznie autorskie i unikalne teksty. Jeżeli napisany przez Ciebie artykuł znajduje się już w innym portalu, nie będzie on brany pod uwagę przy weryfikacji i zostanie odrzucony.
Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
PolecamyZnam.szczecin.pl - informacje o Szczecinie
Witryna używa plików cookies. Dowiedz się więcej .
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników