Pisz artykuły, nagrywaj filmy i muzykę, wrzucaj pliki, rób zdjęcia, pisz blogi
Strona główna
  :: Filarum.pl - opinie o pierwszej darmowej pożyczce   :: Smart Pożyczka. Opine o ofercie   :: Konto Inteligo - Nasze opinie   :: Wonga.com - nasza opinia   :: NetCredit i InCredit - zanim pożyczysz
Pisz BLOGI. Oddajemy w Wasze ręce nowy, otwarty portal społecznościowy. Chcemy aby każdy kto ma własne poglądy mógł przy pomocy Opress.pl wyrazić je publicznie. Chcemy dzielić się wiedzą i pomagać innym w rozwijaniu dziennikarstwa internetowego. Blogi i dziennikarstwo obywatelskie to przyszłość internetu tak więc razem z nami buduj niezależną społeczność, która nie boi się wyrażać własnych opinni i poglądów.
Fotograf polecony przez znajomych.
ImageCzęsto bywa tak, że jeżeli planujemy ślub, oprócz szukania Sali weselnej, sukni ślubnej, garnituru i samochodu musimy znaleźć fotografa na ślub. Korzystamy wtedy z pomocy znajomych bądź rodziny, którzy mieli do czynienia z fotografem ślubnym. Liczymy na pomoc przy wyborze fotografa na ślub, ponieważ znajomi już mają doświadczenie w pracy z danym fotografikiem. Mamy możliwość dokładnie obejrzeć cały reportaż ślubny przez niego wykonany, a nie tylko wybrane, często najlepsze kadry, które prezentuje fotograf ślubny na swojej witrynie internetowej. Co jeśli zdjęcia jednak nie będą nam odpowiadały? Przecież każdy ma inne wymagania, co do zdjęć ślubnych, wiadomo nie od dziś, że o gustach się nie dyskutuje. Jednym podoba się kolor czerwony innym niebieski. Wtedy z pomocą przychodzi potężne narzędzie.
Tagi:  fotograf na ślub, fotograf ślubny, fotografia ślubna,
więcej »
 
Komu powierzyć coroczne rozliczanie przychodów?
Michał Soja - 28.04.2013.
ImageCoroczne rozliczanie podatków nie jest wydarzeniem, które wywołuje pozytywne odczucia w sercach znacznej większości podatników. Choć czas na rozliczenie podatnicy mają do 30 kwietnia, to z roku na rok wyraźnie zauważa się poprawę wyników dotyczących czasu składania PITów. Jak najkorzystniej rozliczać się z fiskusem?
Tagi:  biuro księgowe, usługi księgowe, księgowość,
więcej »
 
Prać suknię ślubną w wodzie, czy czyścić chemicznie?
Image

Chemicznie czy w pralce automat?

Przedstawimy Państwu w tym materiale argumenty, które pozwolą wybrać metodę odświeżenia sukni ślubnej, czyli jak wyprać suknię ślubną, w wodzie z proszkiem, czy chemicznie.

Wątpliwość ta nie wystąpi, jeśli nabyliśmy suknię w takim miejscy, do którego możemy zwrócić się o poradę w tej kwestii – salon ślubny, producent.

Jeśli mamy suknię ślubną z – na przykład – dalekiego, azjatyckiego kraju, lub z drugiego obiegu,  wówczas informacji o praniu może być za mało, trzeba szukać najlepszej metody.

Otóż obie te metody maja wady i zalety.

Oraz wnoszą różne ryzyka

Główne ryzyko, jakie nas czeka, jest takie, że suknia w swej budowie może zawierać elementy, których nie wolno prać w wodzie, tylko należy je czyścić chemicznie, natomiast reszta może, a nawet powinna być prana w wodzie.

Warto przed podjęciem decyzji zapytać, kogo się tylko da, a kto ma jakąkolwiek wiedzę o materiałach i praniu, czy tak jest, czy użyto takich, wzajemnie wykluczających się w praniu materiałów.


Tagi:  suknia ślubna, pranie suknii ślubnej, pranie wodne, pranie chemiczne, salon ślubny, bellamargo, ,
więcej »
 
Środki ochrony zbiorowej zabezpieczające przed upadkiem
Michał Soja - 23.04.2013.
ImagePrzepisy budowlane i Rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury bardzo szczegółowo i konkretnie poruszają problem zabezpieczeń stosowanych podczas prac budowlanych. Zwłaszcza zaś tych prowadzonych na dużych wysokościach, gdzie środki ochrony zbiorowej są fundamentalnym gwarantem bezpieczeństwa pracowników.
Tagi:  śiatki bezpieczeństwa, śreodki ochrony zbiorowej, ochrona przed upadkiem z wysokości,
więcej »
 
Zbliża się XXI Konkurs Złota Nitka 2013.
Rafał Karwacki - 22.04.2013.
17 maja po raz kolejny Łódź stanie się stolicą mody i miejscem, na które zwrócą uwagę projektanci, producenci odzieży, media i osobowości branży.
Tagi:  złota, nitka, moda, uroda, styl, konkurs, łódź, wydarzenia, zdanowska, adpr,
więcej »
 
Jesień życia - jaki dom wybrać?

Budowa domu i wybór wymarzonego projektu, to nie tylko przywilej młodych ludzi rozpoczynających życie. Sporo osób będących w dojrzałym wieku zaczyna myśleć o własnym domu - domu z ogrodem i wielkim tarasem.  


Tagi:  projekt, dom, parterowy, komfort, ogród, jesień życia,
więcej »
 
««  start « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna » koniec »»

Nie jesteś zalogowany.

UWAGA! Publikujemy wyłącznie autorskie i unikalne teksty. Jeżeli napisany przez Ciebie artykuł znajduje się już w innym portalu, nie będzie on brany pod uwagę przy weryfikacji i zostanie odrzucony.
Ostatnio dołączyli
Artykuły
Najlepsi autorzy
PolecamyZnam.szczecin.pl - informacje o Szczecinie
Witryna używa plików cookies. Dowiedz się więcej .
Biznes (60)
Internet (13)
Kultura (8)
Ludzie (29)
Media (6)
Polityka (23)
Sport (9)
Styl życia (63)
Technika (22)
Moda (12)
Promo (10)
Proza (2)
Poezja (0)
Muzyka (1)
Podróże (19)
Film (2)
Telewizja (1)
Polonia (0)
Różne (278)
Razem: 2 online
Użytkowników: 0 / Gości: 2
Brak zarejestrowanych użytkowników